Lista nr 2 czyli Trzecia Droga

Trzecia Droga czyli połączone siły PSL i Polski 2050. Mam do tego ugrupowania mieszane  uczucia. Bardzo nie podobały mi się ataki Szymona Hołowni w pierwszej części kampanii wyborczej. Poza tym nadal nie  rozumiem dlaczego wybrali drogę komitetu koalicyjnego,a nie partyjnego? Mając do pokonania próg 5%, a nie 8%, byłoby prościej i spokojniej. Dla wszystkich. Niestety, wygląda na to, że zaważyły ambicje osobiste Hołowni i Kosiniaka-Kamysza…
Stało się jednak jak się stało, teraz nie ma już sensu tego rozważać. Pozostaje w sumie tylko trzymać kciuki, żeby jednak przekroczyli próg.

Ja sama nie oddam głosu na  TD – od dawna jestem zdeklarowaną zwolenniczką KO. W swoim bliskim otoczeniu mam jednak 2 osoby, które od dawna skłaniają się do głosowania na to ugrupowanie – przestałam ich nakłaniać do zmiany zdania. Ważne, żeby cała opozycja miała większość w parlamencie – to priorytet.

A dla głosujących w okręgu 25 – lista wszystkich kandydatów TD jest tu:
TD – lista kandydatów w wyborach 2023

 

3 komentarze do “Lista nr 2 czyli Trzecia Droga”

  1. Na Hołowni spoczywa ogromna odpowiedzialność. Jest nowicjuszem w polityce i na jego miejscu posłuchałabym rady znacznie bardziej doświadczonego kolegi z KO o wspólnej liście. Nie chciałabym być w jego skórze, gdyby coś poszło nie tak.

    1. Tak, moim zdaniem to był wielki błąd Zupełnie inaczej wyglądałyby te wybory.
      No, ale mamy co mamy i trzeba trzymać kciuki, żeby opozycja wygrała.

  2. Sondaże na szczęście są dość bezpieczne. Hołownia też w zasadzie wygrał debatę w TVP. Problem będzie po wyborach. O ile po PSL wiadomo czego się spodziewać, to po PL 2050 nie bardzo, to są świeżynki. Może wyjść z tego taki cyrk jak z palikociarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: