Życzenia Świąteczne

Te święta mają szanse w końcu być znowu radosne i pełne nadziei. Po 8 latach smuty, dewastacji państwa i niszczenia demokracji udało nam się zmobilizować i po prostu zawalczyć o to wszystko, co jest najważniejsze.
Jak dobrze, że wrócił Donald Tusk – bez Niego to by się nie udało.

Cieszmy się więc przy świątecznym stole i z nadzieją patrzmy w przyszłość. Niech choinka pachnie, lampki mrugają, a my dzieląc się opłatkiem z rodziną, spróbujmy choć na chwilę zapomnieć o tym, co nas dzieli. Może mimo inflacji Mikołaj podrzuci jakiś mały prezencik?
Wesołych Świąt!

 

6 komentarzy do “Życzenia Świąteczne”

 1. Pisałem Leszkowi wiec i Ciebie by było “prawie i sprawiedliwie” powiadomię
  Nie wiem czy zauważyłeś/łaś do tego ze stał sie cud wigilijny a właściwie przedwigilijny.
  Zwierzątka w naszej “narodowej stajence” a które tak ładnie opisywał pan Orwell nagle i na długo przed ,przemówiły ludzkim głosem.
  Ze one i zawsze przestrzegały regulaminy stajenki,ze one nigdy nie pchały się pierwsze do koryt czy żłobów,ze jadły z umiarem i to tylko co im “gospodarz ” podsuwał
  Ze one nigdy przenigdy nie odsuwały od koryt i żłobów inne zwierzątka a wprost przeciwnie zachęcały w programach “sianko +”
  Ze dbały o starsze i chore sztuki kornie stojąc w kolejce jako ostatnie, do weterynarza ! A jak “gospodarz” im przyniósł coś lepszego, zawsze ale to zawsze ,.ze swojego koryta czy żłobu podrzuciły do innych koryt i żłobów nazywając to “koryto-złob +”
  A w swojej wspaniałości i w imię solidarności zwierząt proponują by w Nowym Roku”prze pierwsze 4 lata ze żłobów i koryt pierwsi jedli raz oni raz “zwierzątka opozycyjne” I tak i dopomóż !! Byle tylko było jak było i pozostało.
  A wszelka zmiana i odpychanie od koryt i żłobów zamachem jest na ich “prawe i sprawiedliwe” porządki jakie sobie ustalili
  No i przestrzegają ze “gospodarz” tylko czeka by gospodarstwo sprzedać Niemcom a może Ruskim a wtedy będzie bieda i głód.A jak nie sprzeda to im dokwateruje inne i do tego egzotyczne zwierzątka,które jak wiadomo przyniosą pasożyty i inne nieznane chorobstwa zaczną się szarogęsić wydając komendy innym głosem/w obcych językach/ a co gorsza dotychczasowa “czysto narodowa obora” stanie się multi kulti i odmienna rasowo.Zgroza no zgroza bo w Noc Wigilijna gospodarz nie zrozumie ich przekazu.
  Cuda , cuda powiadam się dzieją i to na długo przed Nocą Wigilijną
  Gdybyś miała trudności z odsłuchaniem .Boc przecież nie każdy z nas jest posiadaczem obórki czy innych inwentarskich pomieszczeń,zadbano i o to
  “TV Republika” bez przerwy ich transmituje !
  Takie to wesołe dni nam nastały !!

 2. Z Prezentem wylazł z komina PAD. A ja sobie myślę, że z takimi prezentami nie należy walczyć, tylko je omijać. Suweren ma już dość bezradności. On zrobił, co do niego należało, zagłosował. Potwierdziła to uchwała Sejmu. Nie należy się przejmować tupiącemu nóżkami warcholstwu.

  1. I to tuż przed Wigilią? Ręce opadają. Nauczyciele z pewnością będą o nim “ciepło” myśleć pod choinką. Teraz pewnie już w drodze na narty? Karma wraca, on też to poczuje.
   Róbmy swoje i nie pozwólmy sobie odebrać radości ze zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *