Lista nr 6 – Koalicja Obywatelska

Wybory już za 2 dni. Jedne z ważniejszych w moim życiu. Okaże się, czy zostajemy w rodzinie krajów demokratycznych, czy też będziemy częścią “cywilizacji wschodniej” -na wzór Rosji i Białorusi.
Dla mnie wybór jest jednoznaczny. Żyłam w komunie i pamiętam jak to było. A teraz chwilami mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Nie chciałabym takiej przyszłości dla mojego syna, synowej i wnuczki.

Mam nadzieję, że wygra KO i zgarnie premię wynikającą z głosów oddanych na ugrupowania, które nie przekroczyły progu wyborczego. Dla niezdecydowanych – zachęcam do zerknięcia tu:
101 konkretów
Nie będzie też wątpliwości, komu PAD powinien powierzyć tworzenie rządu.

Nie wiem jak to wygląda w innych okręgach, ale u mnie w Gdańsku lista kandydatów KO jest naprawdę porządnie przygotowana.
KO – lista kandydatów w wyborach 2023
Przedstawiciele wszystkich ugrupowań wchodzących w skład koalicji, młodzi, w średnim wieku i starsi. Każdy powiat wchodzący w skład okręgu 25 ma swojego kandydata. Można wybierać.
Patrząc na sondaże – zarówno Lewica jak i Trzecia Droga nie są zagrożone w przekroczeniu progu wyborczego – głosujemy więc na Koalicję Obywatelską.

Wierzę w to, że w poniedziałek obudzimy się w nowej Polsce.
I zabierzemy za pracę, żeby odbudować wszystko to, co przez  ostatnie 8 lat zostało zniszczone. I zrobimy to – z uśmiechem na ustach.

Jeden komentarz do “Lista nr 6 – Koalicja Obywatelska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: